Log In

Sign in or sign up before you start browsing. After that you can buy a ticket.

or
Using e-mail
close

Sorry, no results for this search.

Searching ...

7 September 2021

Незабаром урочисто-чарівне відкриття – 76-ого МАГІЧНОГО Сезону!

Загадковим чином склалося так, що у більшості наших нових проектів присутня тема магії, чарів, містики. Тож у цьому сезоні ми хочемо стати місцем, де відбуваються різні чарівні та загадкові речі. 

Але, не хвилюйтеся, будь-яка магія буде відбуватися під контролем наших театральних чарівників-професіоналів!

Що цікавого ми запропонуємо у новому сезоні:

  • У новому сезоні представимо наш новий театрально-освітній проект – “А про що ця вистава?”.
    Ми запропонуємо вам не просто подивитися чергову постановку – а й задуматися разом з нами над тим, про що вона розповідає, які важливі теми доносить, як вона впливає на дітей та їхніх батьків, в якому контексті її краще сприймати. Для цього будемо створювати спеціальні супровідні відео до вистав із коментарями психологів чи інших експертів, а також влаштовувати лекції та обговорення з усіх цих тем та питань.

  • Незважаючи на жорстку карантинну реальність попереднього сезону, ми змогли реалізувати наш амбітний план – відкриття повноцінної бейбі сцени для найменших глядачів та їхніх батьків. Тож, у новому сезоні представляємо розширений бейбі репертуар – іммерсивну подорож у світ предметів та звуків “Стук-Грюк”, кумедну мандрівку у світ поза хмарами “Веселі ангелята” та музично-інклюзивну феєрію “Як Нотки пісеньку складали”, адаптовану також для участі, окрім немовлят, і дітей із синдромом Дауна.

  • Також ми підійшли до фіналізації іншого нашого давно омріяного проекту – “Вистави з перекладом”. Усі тестування відповідних технологій та послуг завершені – кілька наших кращих постановок вже можна переглядати у перекладі англійською, польською та французькою. І вже скоро ми запропонуємо цілу програму “Вистав з перекладом”. І це ще не кінець – адже, у планах освоєння й інших європейських мов! Скористатися перекладом запрошуємо не лише туристів – а й тих, хто вивчає іноземні мови та хоче випробувати свої сили на практиці!

  • Ну і, звісно ж, ми готуємо кілька “магічних” прем’єр – три нових постановки, в яких відбуватимуться дивні та чарівні речі!

Поки не можемо назвати конкретні назви та дати, оскільки карантин значно сплутав нам карти і обмежив ресурси. Але Велетень, Відьма та Орест вже приступають до творення чудес! Ви можете їм допомогти, ставши нашим меценатом, або підтримавши нас на платформі Patreon.