Sorry, no results for this search.

Searching ...

Arrow left Homepage

Веселі Ангелята

#art #бейбі вистави
  • Duration 45min
  • Cost 150uah
  • Age 0+

за однойменною книгою Марічки Крижанівської 

Десь у чарівному світі, серед мальовничих хмарок живуть ангелики – душі дітей. В очікуванні свого земного народження вони проводять час у веселих і безтурботних розвагах. Але їх цікавить важливе питання – а що ж їх чекає після того, як вони народяться? Якось ангелята знаходять незвичайну книжку – у ній описується земля та різні справи, якими там займаються діти. Що ж – ангеликам кортить пережити моменти свого майбутнього життя вже і негайно! Тож вони мають нову веселу розвагу – розіграти між собою все, про що розповідає книга. Адже, у них під руками чарівні хмарки, з яких можна зробити все, що завгодно!

Учасники цієї інтерактивної вистави уявлять себе ангелятами та спробують пригадати – а що відбувалося з ними до їхнього дня народження?
Діти ловитимуть “зірки”, випікатимуть”солодщі”, а також зможуть розібрати дощик по краплинках та розпустити веселку на стрічки!

Як і у всіх бейбі-виставах у нашому театрі, малюки опиняться у цікавому естетичному середовищі та матимуть нагоду повправляти дрібну моторику, повчитися розрізняти кольори та форми.

Arrow right Arrow right

Schedule of the performance

There are no shows in this month. Stay tuned.

Schedule of the performance