Log In

Sign in or sign up before you start browsing. After that you can buy a ticket.

or
Using e-mail
close

Sorry, no results for this search.

Searching ...

Arrow left Homepage

Веселі Ангелята

#0-3 #бейбі сцена
  • Duration 45min
  • Cost 150uah
  • Age 0+

за однойменною книгою Марічки Крижанівської 

Десь у чарівному світі, серед мальовничих хмарок живуть ангелики – душі дітей. В очікуванні свого земного народження вони проводять час у веселих і безтурботних розвагах. Але їх цікавить важливе питання – а що ж їх чекає після того, як вони народяться? Якось ангелята знаходять незвичайну книжку – у ній описується земля та різні справи, якими там займаються діти. Що ж – ангеликам кортить пережити моменти свого майбутнього життя вже і негайно! Тож вони мають нову веселу розвагу – розіграти між собою все, про що розповідає книга. Адже, у них під руками чарівні хмарки, з яких можна зробити все, що завгодно!

Учасники цієї інтерактивної вистави уявлять себе ангелятами та спробують пригадати – а що відбувалося з ними до їхнього дня народження?
Діти ловитимуть “зірки”, випікатимуть”солодщі”, а також зможуть розібрати дощик по краплинках та розпустити веселку на стрічки!

Як і у всіх бейбі-виставах у нашому театрі, малюки опиняться у цікавому естетичному середовищі та матимуть нагоду повправляти дрібну моторику, повчитися розрізняти кольори та форми.

 

Звертаємо Вашу увагу – у цій бейбі-виставі інтерактивні розваги поєднуються із навчальними та розвиваючими моментами. Дітям пропонуватимуть не лише гру, а й вправи на увагу, дослідження та спостережливість. А наші актори слідкуватимуть, щоб усе відбувалося весело та натхненно!

Вистава розрахована на дітей віком від 0 до 3 років. Якщо вашим дітям більше 3 років – радимо відвідати інші наші вистави для відповідного віку або розраховані на сімейний перегляд.

Режисерка – Уляна Мороз
Художниця – Єлизавета Селицька
Композитори – Левко Дурко та Зоряна Гураль

Квиточки потрібно придбати окремо дитині й дорослому. 
Просимо не запізнюватися на виставу.

 

Performance gallery

Arrow right Arrow right

Schedule of the performance

There are no shows in this month. Stay tuned.

Schedule of the performance