Освіта: Львівський національний університет ім. Івана Франка, магістр філософії; Університет Марії Кюрі-Любельської у Любліні (Польща), доктор філософії.
У театр я потрапив… завдяки своєму хобі.
Я пишу п’єси, але довгий час драматургія була для мене чимось на зразок хобі, оскільки працював переважно у “культурній” журналістиці. Аби нарешті пов’язати себе з театром більш серйозним і суттєвим чином, вирішив спробувати свої сили як завліт – керівник літературно-драматичної частини. Адже, тут я міг використати і свій драматургічний досвід, і навички журналіста. Театр ляльок – мій другий театр. Тут якраз відбуваються важливі зміни та перетворення і мені було дуже цікаво долучитися до цих процесів.
Якби я був лялькою, то… аматорською.
Класичні лялькові типажі – Івасик-Телесик, П’єро чи Піннокіо мені не дуже імпонують. Це, швидше, була б якась імпровізована лялька, вирізана з кореня дерева, випадково знайденого у лісі, або ж аматорський витвір, скомпонований з усього, що потрапило б майстру під руку – такий собі ляльковий Франкенштейн з тілом із каструлі та головою з гарбуза чи мотка ниток. Зате живий та неповторний!))
У своїй професії найбільше люблю… писати. Якщо це якісь драматургічні твори – то, взагалі, щастя!
Якби у мене була чарівна паличка,… я б створив окремий магічний світ “За дверима шафи”.
У цьому світі б завжди було літо, а зірки спускалися б донизу, щоб поговорити про найважливіше. Пускав би туди всіх хороших людей!
Мої роботи у Львівському театрі ляльок:
Усі вистави, до створення яких я долучаюся у театрі як завліт, поки перебувають на етапі виробництва. Потім розповім детальніше))
Мої незалежні проекти:
Моя п’єса “Мудак” була поставлена у 2020 р. театрі “Золоті ворота” (Київ). П’єса “Інтерв’ю з другом” була поставлена у 2019 -2020 рр. у Галереї сценографії (Театр Лесі Українки) в рамках проекту “Застільний період”.
Також, у Театрі Лесі Українки на початку 2020 р. відбулась прем’єра вистави “Макбет”, над якою я працював як драматург в команді з Лєною Лягушонковою та Шекспіром (реж. Роза Саркісян).
Інший мій проект – документальна вистава “Місто з собою” (реж. Георг Жено, Німеччина). Прем’єра вистави відбулася у 2019 р. у Миколаївці, Києві, Львові, Харкові та Берліні. У виставі брав участь як драматург-дослідник (разом з колегами) – збирав та опрацьовував документальний матеріал у розмовах із школярами школи №3 у м. Миколаївка (Донбас).
У 2016 році взяв участь у створенні документальної вистави “Де Схід? Де Захід?” у рамках Форуму “ПогранКульт: ГаліціяКульт” у Харкові разом із драматургинею Наталею Ворожбит та режисером Георгом Жено (Німеччина).
Маю також режисерський досвід – за п’єсою “Інтерв’ю з другом” зняв короткометражний фільм “Ніч з Наталею”. Проект стрічки став переможцем Третього кінопітчингу від Львівської кінокомісії. У 2018 році вона демонструвалася в рамках Національного конкурсу Міжнародного київського кінофестивалю “Молодість”, а також на фестивалі “Тиждень українського кіно – 2018” у Празі (Чехія). “
Участь у фестивалях та конкурсах:
Зі своїми драматургічними текстами неодноразово потрапляв у шорт-лісти “Тижня актуальної п’єси” у Києві (востаннє – у 2020 році із п’єсою “Десафінадо”) та фестивалю “Драма.UA” у Львові (востаннє – із п’єсою “Той готель за горою” у 2018 році).
Також взяв участь у театральному фестивалі “Лютий Лютый – 2020” у Херсоні із презентацією мініп’єси “Петро, ти чо?”, створеної в рамках драматургічного воркшопу Маріо Салазара.