Log In

Sign in or sign up before you start browsing. After that you can buy a ticket.

or
Using e-mail
close

Sorry, no results for this search.

Searching ...

13 September 2022

Цього тижня, радо чекаємо Вас на виставах!

Цього тижня, радо чекаємо Вас на виставах:

⭐️14.09(ср) і 15.09(чт) – “Засвітнє танго” лялькова вистава для дорослих, яка присвячена тридцятиліттю відновлення Незалежності України. Лялькарська інсценізація розповідає нам про складні сторінки львівської історії середини 20 ст. та змальовує життєві шляхи кількох головних героїв. А також включає містичну історію-рамку, яка відбувається в наш час.

⭐️17.09(сб) – “Веселі Ангелята” – це чарівна вистава, про маленьких ангелят, вони – це душі діток, які чекають на свою появу у цей світ. Світла та добра вистава, для наших маленьких глядачів та їхніх батьків✨

⭐️17.09(сб) – “Шапочка. Червона” – запрошуємо глядачів глянути на іншу версію знайомої всім історії про Червону Шапочку. Тут вона вже виросла, проте так само не забуває свою бабусю і вирушає до неї, та на шляху знову трапляються непередбачувані ситуації.

⭐️18.09(нд) – “Про Лицаря Прищака та Принцесу Гарнюню” – вистава у якій кожен побачить себе, адже ніхто не ідеальний, але точно особливий. Історія кохання із глибоким змістом, де основою є прийняття себе та своїх недоліків.

⭐️18.09(нд) – “По той бік ширми” захоплива вистава майстер-клас з ляльковедення, який відкриє глядачам секрети лялькового мистецтва. Цікаво заглянути за куліси магії театру, це саме та можливість🎭