Увійти

Увійдіть або зареєструйтеся перед тим, як почати перегляд. Після цього ви зможете купити квиток.

або
Використовуючи e-mail
close

На жаль, за даним пошуком немає жодних результатів.

Йде пошук...

22 Грудня 2021

Головна художниця Львівського театру ляльок – у списку номінантів на премію від НСТДУ

 

 

Національна спілка театральних діячів України оголосила номінантів на щорічну премію імені Федора Нірода. 

Ця премія спрямована на театральних художників і вручається за вагомий внесок у розвиток театрального сценографічного мистецтва, за визначні досягнення та за високу мистецьку досконалість в цій галузі.

До списку потрапила Інесса Кульчицька, головна художниця-постановниця Львівського театру ляльок. Інші номінанти – Наталія Денисова, головна художниця Харківського академічного театру ляльок ім. Афанасьєва та Олег Татаринов, художник-сценограф Київського академічного театру юного глядача на Липках.

Інесса Кульчицька працює у Львівському театрі ляльок із 1991 року. Ставила вистави в багатьох містах України, отримувала нагороди на українських та міжнародних фестивалях. Її роботи перемагали у Всеукраїнських оглядах-конкурсах театрів ляльок від UNIMA-Україна та виставлялися на кількох виставках.

Серед робіт Інесси Кульчицької у Львівському театрі ляльок – художнє оформлення до вистав “Фарбований лис”, “Жирафа та носоріг”, “Як лисичка пташкою була”, “Бешкетник Дорофій”, “Рім-тім-ті”, “Золоторогий олень”, “Садок вишневий”. Найостанніша робота мисткині у театрі – сценографія та ляльки, створені до постановки “Засвітнє танго” (за мотивами роману Юрія Винничука “Танго смерті”). Вистава йде зараз на “Вечірній сцені” Львівського театру ляльок.