Увійти

Увійдіть або зареєструйтеся перед тим, як почати перегляд. Після цього ви зможете купити квиток.

або
Використовуючи e-mail
close

На жаль, за даним пошуком немає жодних результатів.

Йде пошук...

Arrow left Колектив
Петро Бабінець
Актор-ляльковод-провідний майстер сцени

Петро Бабінець з 2017-го року працює у Львівському академічному театрі ляльок. Народився пан Петро 10-го липня 1981-го року. З 1998-го по 2003-й навчався у Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника та здобув вищу освіту магістра за спеціальністю “вчитель музичного мистецтва”.
З 2006-го по 2017-й працював у Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок ім. Марійки Підгірянки, де взяв участь у понад 30-ти постановках та створив понад 40 ролей у  виставах для дітей, юнацтва та дорослих, котрі й досі є в репертуарі театру.
Представляв театр на багатьох театральних фестивалях з виставами “Жили-були”, “Іван Голик”, “Коза Дереза” – дипломи фестивалю “Під шапко Гугуце” у Кишиневі, “Скрипаль на даху”, “Алі-баба”, “Цахес” – дипломи фестивалю “Коломийські представлення”. Брав участь в проекті “Літаючий фестиваль”, програмі Євросоюзу “Культура 2007-2013” з виставою “Людвіг + Тутта” роль Людвіга. З цією виставою побував у  театрі ляльок “Бай Поморський” (Польща), Каунаському театрі ляльок (Литва), театрі ляльок “Старе Дівадло” (Нітра, Словаччина), театрі ляльок “Дівадло Лоутек” (Острава, Чехія).
У 2012-му здобув відзнаку “За кращий акторський дует” за виставу “Про те, про се” (реж. В. Підцерковний) фестивалю “Мереживо казкове” у Черкасах, а у 2007-му отримав премію імені Віталія Смоляка у галузі театрального мистецтва (роль Осла у виставі “Підкова на щастя”, реж. В.Богданець).
За період роботи в Львівському академічному обласному театрі ляльок взяв участь у таких виставах: “Таємниця Лісовичка”, “Лис Микита”, “Знайдена лялька”, “Золоторогий Олень”, “Садок вишневий”, “Святкові сни”.
Петро Бабінець впевнено крокує по життю з усмішкою, його життєве кредо: “Любіть своїх ближніх і ворогів, як самих себе”. Своє натхнення актор черпає в цікавій роботі.

 

Фото