Увійти

Увійдіть або зареєструйтеся перед тим, як почати перегляд. Після цього ви зможете купити квиток.

або
Використовуючи e-mail
close

На жаль, за даним пошуком немає жодних результатів.

Йде пошук...

23 Серпня 2022

Новий сезон у Львівському театрі ляльок відкриється прем’єрою вистави “Про Лицаря Прищака та Принцесу Гарнюню”

Новий сезон у Львівському театрі ляльок відкриється новою постановкою – це чародійсько-любовна історія “Про Лицаря Прищака та Принцесу Гарнюню”!

 

Прем’єра відбудеться 1, 3, 4 вересня 2022 р. Вистава стала результатом україно-польської співпраці. Режисер постановки – Марцин Мажець, відомий лялькар із Гданська, засновник театру маріонеток Barnaby. В основу вистави лягла п’єса польської драматургині Марти Гусьньовської. Сценографію до вистави створила львівська театральна художниця Ельвіра Босович. Реалізація проєкту вистави стала можливою завдяки гранту від програми “Польська культура у світі” від Інституту Адама Міцкевича та фінансовій підтримці Польського інституту в Києві.

5 цікавих фактів про майбутню виставу:
  • Вистава у легкій комедійній манері зачіпає важливі теми – прийняття себе та важливість людських якостей, а не зовнішності.
  • Режисер Марцин Мажець та художниця Ельвіра Босович є давніми друзями та дуже добре розуміють один одного.
  • За задумом авторів, ляльки до вистави магічним чином “оживуть” зі звичайнісіньких предметів, які оточують нас на щодень.
  • Вистава є наполовину мюзиклом – у ній лунає багато музики та пісень у стилі поп-року 1970-х, написаних самим режисером.
  • Вистава зроблена так, щоб бути цікавою як дітям, так і дорослим, і розрахована на широку сімейну аудиторію.

Про що вистава: У королівстві Гарнограді переполох – принцесу Гарнюню вже пора видавати заміж! Що б могло піти не так, якщо принцеса – найгарніша, найрозумніша і найпрацьовитіша дівчина у королівстві? Та навіть казкове життя складається із побутових дрібниць та випадковостей – Блазень забув запросити претендентів на руку Гарнюні, тим часом у королівство завітав мандрівний лицар, який щось приховує під опущеним забралом, а сама принцеса має власний погляд на питання шлюбу… Королі, лицарі, відьми, чарівні перетворення та несподівані випробування – усе це є у виставі. А ще – багато гумору, співу та важливих життєвих мудростей. Марцин Мажець, режисер: “Головне тема вистави – прийняття себе, це історія про великі проблеми маленьких людей”.