Увійти

Увійдіть або зареєструйтеся перед тим, як почати перегляд. Після цього ви зможете купити квиток.

або
Використовуючи e-mail
close

На жаль, за даним пошуком немає жодних результатів.

Йде пошук...

20 Грудня 2022

У співпраці з Харківським театром ляльок представляємо спільну виставу “Вертеп”

? У співпраці з Харківським театром ляльок у межах режисерської лабораторії представляємо спільну виставу “Вертеп”.

? Цей вертеп не є звичним та традиційним, оскільки у ньому немає слів. Автори комунікують з глядачем через символи та традиційну різдвяну музику, основою якої є колядки та використання різних перкусій.
? Тема Різдва використана для осмислення тих подій, які зараз відбуваються у розірваних війною регіонах України. Історія боротьби Добра і Зла прямо поєднується із сьогоднішніми реаліями та об’єднує своїм смисловим полем всю країну.
? У виставі відсутня звична історія, а натомість є ритуальне дійство, яке повертає до прадавнього сюжету про народження і смерть, надає сили та віри у неминучу перемогу Добра і Світла.
? Отож, запрошуємо 24|12 (СБ) і 25|12 (НД) о 16:00 та 18:00 доєднатися до нашого магічного ритуалу, щоб очиститися від Зла та отрути.

? Квитки на виставу за посиланням: https://lviv.kontramarka.ua/uk/vertep-harkivskogo-teatru-lalok-im-afanaseva-78198.html

Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut