Log In

Sign in or sign up before you start browsing. After that you can buy a ticket.

or
Using e-mail
close

Sorry, no results for this search.

Searching ...

23 November 2021

Акція “Квиточок емоцій” купи квиток в театр та допоможи дітям, що зростають без рідних

Доступний театр – для дітей, позбавлених батьківської опіки.

Львівський театр ляльок долучився до доброчинної акції “Квиточок емоцій”, яку проводить Благодійний фонд «RIDNI». Мета акції – надати дітям, які зростають без рідних, можливість долучитися до театрального мистецтва. 

Взяти участь в акції можна придбавши благодійний квиток на вистави Львівського театру ляльок. Зібрані таким чином кошти дозволять дітям, позбавленим батьківської опіки, відвідати ці вистави. А також вирушити в екскурсію за куліси, познайомитися з акторами та взяти участь в сесії-рефлексії після перегляду вистав з кваліфікованими психологами.

За кожен придбаний квиток учасники акції отримають одного героя пальчикового театру «Планета Ridni», розробленого командою фонду. При покупці 5-ти квитків можна зібрати одразу всіх героїв. Ціна квитка є універсальною – 150 грн. 

Акція відбувається в рамках ширшого проекту “Театр для маляти”.

“Театр для маляти” – це програма естетичного виховання, соціальної адаптації і розвитку творчих здібностей у дітей, через залучення їх до театрального мистецтва. Вона спрямована на дітей, які позбавлені батьківського піклування та проживають в інcтитуційних закладах, дітей з дитячих будинків сімейного типу, дітей із сімей у складних життєвих обставинах та дітей – сиріт. 

Як придбати «Квиточок емоцій»:

  1. Заповніть гугл-форму: https://cutt.ly/rR82xxP
  2. Оплатіть квиток, здійснивши донейт. Ціна квитка – 150 грн.

Посилання на оплату буде доступне після заповнення форми.

1 квиток – 1 герой. Ви можете придбати необмежену кількість квитків.

Акція триватиме до 18 грудня 2021.

Кожен придбаний «Квиточок емоцій» – це Ваш подарунок для дітей, які зростають без рідних. Ці дітки не мають можливостей долучатись до мистецтва і тому ми з вами даруємо їм такий шанс.

Уляна Мороз, директорка-художня керівниця Львівського театру ляльок:

“Для нас, як команди Львівського театру ляльок, важливо бути актуальними і присутніми у суспільстві, підіймати соціально важливі теми, перетворювати їх у мистецькі образи. Ми переконані, що мистецтво лікує суспільство від «травм» і сприяє створенню громадянського суспільства. 

Бачимо велику проблему в тому, що багато дітей позбавлені можливості долучатися до мистецького процесу, оскільки не мають батьківської опіки, не мають достатнього матеріального забезпечення або перебувають в зоні суспільного ризику. Це погано, адже мистецтво розвиває уяву, увагу, креативність, породжує бажання творити, дає практику емпатії, розвиває емоційний інтелект.

Тому, для нас дуже важлива співпраця з благодійними фондами, які підтримують дітей, що особливо потребують допомоги. Зі свого боку хочемо всіляко сприяти їх рівному доступу до мистецтва. Будемо щасливі, якщо наш театр стане простором для усіх!”