Log In

Sign in or sign up before you start browsing. After that you can buy a ticket.

or
Using e-mail
close

Sorry, no results for this search.

Searching ...

8 July 2022

Оголошення – щодо змін у нашій репертуарній політиці у нових умовах повномасштабної війни з Росією

Друзі!

Маємо важливе оголошення – щодо змін у нашій репертуарній політиці у нових умовах повномасштабної війни з Росією.

Львівський театр ляльок прийняв рішення безповоротно виключити з репертуарі всі вистави, які мають російських авторів. Ми хочемо уникнути будь-якої підтримки російської культурної машини. Навіть, якщо російський автор є аполітичним – все-одно він є включеним у загальну систему російського культурного виробництва, яка є вкрай ідеологізованою і спрямована на підтримку режиму.

Також, з подібних міркувань ми вирішили поставити на паузу показ вистав із білоруськими авторами. Продовження звичної співпраці з білоруськими театралами вже не виглядає можливим. Адже, важко провести чітку межу між підтримкою окремих митців та підтримкою культури сучасної Білорусі, яка сьогодні є апропрійована злочинним режимом. Якщо у майбутньому з’явиться можливість для такого розрізення, або Білорусь перестане бути базою для вбивства українців, ми повернемося до співпраці з тими, хто є другом України.

Вже зараз ми залишаємо у репертуарі вистави за п’єсами білорусько-польського драматурга Сяргея Кавальова, який живе та працює у Польщі і не входить до культурного простору Білорусі.