Log In

Sign in or sign up before you start browsing. After that you can buy a ticket.

or
Using e-mail
close

Sorry, no results for this search.

Searching ...

2 January 2023

Перші покази вистав цьогоріч

? Перші покази вистав цьогоріч ?

БЕЙБІ СЦЕНА

? “Веселі Ангелята” – 08|01(НД) об 11:00.

Це чарівна вистава про маленьких ангелят, які є душами діток. У великій книзі, вони знаходять розповіді про дитячі розваги, що очікують їх після народження. Тож Ангелятка одразу розігрують все, що там описано.

ДЕННА СЦЕНА

? “Підкова на щастя” – 03|01 (ВТ) о 12:00.

Повчальна вистава про лінивого Віслючка, який утік до лісу від Баби й Діда. Ситуації, в які він там потрапляє змінюють його погляди й Віслючок повертається додому, де радо береться до будь-якої справи.

? “Витівки Лиса Микити” – 05|01 (ЧТ) о 12:00.

Герой казки Івана Франка обожнює пустощі, хитрощі та витівки, за які по чубі отримує бідолаха Вовк. вистава, яка розповість про пригоди Лиса Микити та нагадає, що кожен має нести відповідальність за власні вчинки.

? “Сонячне небо” – 05|01 (ЧТ) о 14:00.

Вистава-гра, що допомагає зняти стрес, пробуджує фантазію, дає можливість взаємодії з іншими дітьми, радісної активності в просторі кольорів, м’яких текстур і дружніх предметів.

? “Зоря Благодатна” – 08|01 (НД) о 12:00 та 14:00.

В основі вистави один із найстаріших записів української вертепної драми. Староукраїнська мова, старовинні пісні, канонічні персонажі, мандрівний дерев’яний будиночок-сцена – елементи барокового вертепу, що продовжують своє існування у виставі.

? Квитки можна придбати за посиланням:

https://lviv.kontramarka.ua/uk/theatre/lvivskij-akademicnij-oblasnij-teatr-lalok-260.html?fbclid=PAAaaqmRnXL0eDmyMnLBAmFJpKEq-0IQ3jPWwrY3b2qqcNkDhTI57_9Bq3mAg