Log In

Sign in or sign up before you start browsing. After that you can buy a ticket.

or
Using e-mail
close

Sorry, no results for this search.

Searching ...

Arrow left Team
Марічка Михайлик (Чічкова)
Проєктна менеджерка

Освіта: НУ “Львівська політехніка”, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

У театр я потрапила… завдяки любові до пісень.
Мене запросили навчити співу студентський курс, який тоді навчався при театрі, потім почала працювати з акторами.  В якийсь момент зрозуміла – якщо я хочу, щоб моя праця була більш видною, потрібно допомогти театру стати більш популярним, бо ми цього варті!

Якби я була лялькою, то… дайте подумати!
Якщо говорити про персонажа – люблю справедливих і суворих чарівників та чарівниць, які допомагають хорошим, а поганих наказують. Тому, була б саме такою. Якщо говорити про тип ляльки – то, звісно, маріонеткою.
А якщо обирати з нашого репертуару, я би хотіла бути Золоторогим Оленем, бо це герой, який не зламався у важких обставинах.

У своїй професії найбільше люблю… бачити процес творення вистави.
Також подобається ламати стереотип, що театр ляльок – це “примітивна розвага для діточок”. Чим далі, тим більше відкриваю для себе мистецтво театру ляльок і захоплююсь ним.

Якби у мене була чарівна паличка,… я би начарувала собі вміння телепортуватись.
Правда, з деякими обмеженнями, бо почну зловживати.

Мої роботи у Львівському театрі ляльок: Крім промоційної діяльності, також працюю як хормейстерка, музикантка та акторка у виставі “Зоря благодатна”

Мої незалежні проекти: виконавиця у гурті “Slavalachia”, організаторка у “Свято музики у Львові”, керівниця напрямку “Традиція” на фестивалі “Тустань”, координаторка волонтерів на “ZaxidFest”

Мої нагороди та відзнаки: “Відзнака кращому менеджеру міждисциплінарних проектів у сфері культури” від управління культури Львівської міської ради у 2018 р.

Photo