Log In

Sign in or sign up before you start browsing. After that you can buy a ticket.

or
Using e-mail
close

Sorry, no results for this search.

Searching ...

15 November 2022

Театр «Гармидер» з Луцька презентує у Львові виставу «СИНДРОМ УЦІЛІЛОГО»

У суботу 19 листопада о 18:00 незалежний театр «Гармидер» з Луцька презентує у Львові виставу «СИНДРОМ УЦІЛІЛОГО» за драматичною поемою Андрія Бондаренка у постановці Руслани Порицької. Показ відбудеться у Нижньому залі Львівського театру ляльок.

Андрій Бондаренко написав текст у березні 2022 року, який став за його словами рефлексією на вороже вторгнення. У вистави діють два актори: Вадим Хаїнський і Павло Порицький; вони протягом години задають складні і актуальні питання про наше сьогодення і місце людину у ньому.

Прем’єрні покази вистави «СИНДРОМ УЦІЛІЛОГО» в Луцьку і Вінниці, якими театр «Гармидер» відкрив свій 19-й театральний сезон, викликали емоційні відгуки глядачів. «Дякую, Гармидере. Ви вибрали говорити про тяжке, болюче, але про таке реальне і дійсне. Про війну, яка у кожному з нас, про кожного з нас у цій війні.» — прокоментувала психологиня Світлана Сасюк, яка допомагала осмислювати проблематику на обговоренні після показів.

◼️ Вхід: благодійний квиток 250 грн, у день вистави — 300 грн, частина коштів буде спрямована у Волонтерський штаб АНГАР
◼️ Благодійні квитки: https://secure.wayforpay.com/payment/garmyder_19_11_2022
◼️ Локація: Львівський театр ляльок, Нижній зал
◼️ Адреса: пл. Данила Галицького, 1
◼️ Тривалість: 1 год
◼️ Кількість місць — обмежена!
◼️ Подія у ФБ: https://fb.me/e/2qepE0Ilq

Режисерка: Руслана Порицька

У ролях: Вадим Хаїнський, Павло Порицький

Світло: Дмитро Новосад

Звук: Максим Хвесик

Фото: Віктор Голіков

Дизайн: Павло Порицький