На жаль, за даним пошуком немає жодних результатів.

Йде пошук...

Arrow left Колектив
Інесса Кульчицька
Головна художниця

Пані Інесса долучилась до колективу театру одразу після того, як закінчила Одеське театрально-художнє училище (лялькове відділення), у 1990-му році.
У 1992-му році зайняла посаду художника-постановника, випустивши ряд вистав, такі як: “Фарбований лис”, “Жирафа та носоріг”, “Як лисичка пташкою була”, “Бешкетник Дорофій”, а  вистава “Рім-тім-ті” – взяла гран-прі на фестивалі в Польщі.
З 2008-му по 2016-му була “вільним художником” і за цей час встигла зробити вистави “Садок вишневий” – Львівського обласного театру ляльок, “Думи мої, думи” – за твором Т. Г Шевченка у Рівненському академічному обласному театрі ляльок, “Лісова пісня” – за Л. Українкою у Рівненському академічному обласному театрі ляльок, “Попелюшка” – у Волинському академічному обласному театрі ляльок.
Вистава “Попелюшка”, Рівненського академічного обласного театру ляльок – потрапила в номінацію  “Краща сценографія” на з’їзді “УНІМА”.
А у 2018-му році, за виставу “Золоторогий олень”,  Львівського академічного обласного театру ляльок –  здобула нагороду “Кращий художник” на всеукраїнському конкурсі “УНІМА”. В Кракові на фестивалі “Схід -Захід” вистава здобуває нагороду “Краща сценографія”.
Також, Інесса Кульчицька брала участь у виставках “Художники театру ляльок” у Києві та Хмельницькому.
У 2018-му пані Інесса здобула рівень бакалавра у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка – Карого за спеціальністю “сценографія театру ляльок”. Дипломною роботою була сценографія до вистави ” Пливе човен казок повен” Рівненського академічного обласного театру ляльок.
Наразі, пані Інесса продовжує вчитись та здобуває кваліфікацію “Магістр” у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого.
Для театру пані Інесса справжній талісман, оскільки її художні роботи живуть багато років, як на сцені нашого театру, так і за його межами.

Фото