Увійти

Увійдіть або зареєструйтеся перед тим, як почати перегляд. Після цього ви зможете купити квиток.

або
Використовуючи e-mail
close

На жаль, за даним пошуком немає жодних результатів.

Йде пошук...

Arrow left Колектив
Інесса Кульчицька
Запрошена художниця

Пані Інесса долучилась до колективу театру одразу після того, як закінчила Одеське театрально-художнє училище (лялькове відділення), у 1990-му році.
У 1992-му році зайняла посаду художника-постановника, випустивши ряд вистав, такі як: “Фарбований лис”, “Жирафа та носоріг”, “Як лисичка пташкою була”, “Бешкетник Дорофій”, а  вистава “Рім-тім-ті” – взяла гран-прі на фестивалі в Польщі.
З 2008-му по 2016-му була “вільним художником” і за цей час встигла зробити вистави “Садок вишневий” – Львівського обласного театру ляльок, “Думи мої, думи” – за твором Т. Г Шевченка у Рівненському академічному обласному театрі ляльок, “Лісова пісня” – за Л. Українкою у Рівненському академічному обласному театрі ляльок, “Попелюшка” – у Волинському академічному обласному театрі ляльок.
Вистава “Попелюшка”, Рівненського академічного обласного театру ляльок – потрапила в номінацію  “Краща сценографія” на з’їзді “УНІМА”.
А у 2018-му році, за виставу “Золоторогий олень”,  Львівського академічного обласного театру ляльок –  здобула нагороду “Кращий художник” на всеукраїнському конкурсі “УНІМА”. В Кракові на фестивалі “Схід -Захід” вистава здобуває нагороду “Краща сценографія”.
Також, Інесса Кульчицька брала участь у виставках “Художники театру ляльок” у Києві та Хмельницькому.
У 2018-му пані Інесса здобула рівень бакалавра у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка – Карого за спеціальністю “сценографія театру ляльок”. Дипломною роботою була сценографія до вистави ” Пливе човен казок повен” Рівненського академічного обласного театру ляльок.
Наразі, пані Інесса продовжує вчитись та здобуває кваліфікацію “Магістр” у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого.
Для театру пані Інесса справжній талісман, оскільки її художні роботи живуть багато років, як на сцені нашого театру, так і за його межами.

Фото