На жаль, за даним пошуком немає жодних результатів.

Йде пошук...

Arrow left Колектив
Христина Гаврилюк
Заслужена артистка України, провідний майстер сцени, помічник режисера

Заслужена артистка України Христина Гаврилюк, працює в театрі ляльок з 2002-го року, з 2005-го року, як помічник режисера. Актриса закінчила Львівське державне училище культури і мистецтв за спеціальністю “Народна художня творчість” і здобула кваліфікацію організатора культурно-дозвіллєвої діяльності, режисера театралізованих народних свят і обрядів. А також Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю “Культурологія”.
Христина Гаврилюк бере участь у витсавах: “Алі-Баба і розбійники”,”Тарас”,”Бука”,”Золоте курча”,”Сніговички і сонечко”, “Я люблю вас, Ромашко”, “Таємниці Лісовичка” тощо.
Також пані Христина працює ведучою різноманітних культурних подій та над різними творчими проектами, такими як: “Міні-міс та Міні-містер України”.
Актриса працює хореографом у зразковому ансамблі “Родзинка” Личаківського районного дитячого будинку творчості, а також в театрі-кабаре “Леополіс, при Будинку офіцерів.
Актриса планує і надалі пізнавати досвід лялькових театрів Європи, збагачувати власний репертуар і репертуар колективу та  вдосконалювати акторську майстерність.
Її життєве кредо – “Не зупинятись на досягнутому!”. Як каже сама Христина Гаврилюк – “Даруючи людям здобуту наполегливою працею мистецьку красу, щирість, талант – бачимо довірливі, щасливі очі дітей та їх батьків, у яких вдячність, радісний сміх, оплески… Бути потрібною людям – це велике щастя!”.

Фото