Увійти

Увійдіть або зареєструйтеся перед тим, як почати перегляд. Після цього ви зможете купити квиток.

або
Використовуючи e-mail
close

На жаль, за даним пошуком немає жодних результатів.

Йде пошук...

Arrow left Головна

Веселі Ангелята

#бейбі сцена 0-3
  • Тривалість 30хв
  • Вартість 200грн
  • Вік 0+

За однойменною книгою Марічки Крижанівської 

Десь у чарівному світі, серед мальовничих хмарок живуть ангелики – душі дітей, що в очікуванні свого земного народження проводять час у веселих і безтурботних розвагах. Але їх цікавить важливе питання – а що ж їх чекає після того, як вони народяться? Якось ангелята знаходять незвичайну книжку – у ній описується земля та різні справи, якими там займаються діти. Що ж, ангеликам кортить пережити моменти свого майбутнього життя вже і негайно! Тож вони мають нову веселу розвагу – розіграти між собою все, про що розповідає книга. Адже у них під руками чарівні хмарки, з яких можна зробити все, що завгодно!

Учасники цієї інтерактивної вистави уявлять себе ангелятами та спробують пригадати – а що відбувалося з ними до їхнього дня народження? Діти ловитимуть “зірки”, випікатимуть”солодощі”, а також зможуть розібрати дощик по краплинках та розпустити веселку на стрічки!

Як і у всіх бейбі-виставах, у нашому театрі, малюки опиняться у цікавому естетичному середовищі та матимуть нагоду повправлятися дрібній моториці, повчитися розрізняти кольори та форми.

Звертаємо Вашу увагу – у цій бейбі-виставі інтерактивні розваги поєднуються з освітніми та розвиваючими моментами. Дітям пропонуватимуть не лише гру, а й вправи на увагу, дослідження та спостережливість. А наші актори слідкуватимуть, щоб усе відбувалося весело та натхненно!

Вистава розрахована на дітей віком від 0 до 3 років. Якщо вашим дітям більше 3 років – радимо відвідати інші наші вистави для відповідного віку або розраховані на сімейний перегляд.

Режисерка – Уляна Мороз
Художниця – Єлизавета Селицька
Композитори – Левко Дурко та Зоряна Гураль

Дата прем’єри: 4 груденя 2020 року

Квиточки потрібно придбати окремо дитині й дорослому. 
Просимо не запізнюватися на виставу.

Галерея вистави

Arrow right Arrow right

Розклад вистави

Цього місяця вистави немає в показі. Слідкуйте за оновленнями.

Розклад вистави