Увійти

Увійдіть або зареєструйтеся перед тим, як почати перегляд. Після цього ви зможете купити квиток.

або
Використовуючи e-mail
close

На жаль, за даним пошуком немає жодних результатів.

Йде пошук...

Arrow left Колектив
Уляна Мороз
Директорка-художня керівниця

Освіта: Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, спеціальність “режисура драматичного театру”;
Українська академія друкарства, графіка, спеціальність “оформлення книги”;
Коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім Івана Труша, спеціальність “художній текстиль” 

У театр я потрапила… несподівано.
Я взагалі про це не думала, аж поки мені не порадили піти на конкурс. Спочатку я не хотіла, та зрештою вирішила, що це добра нагода проявити свою громадянську позицію стосовно поточного стану культури в Україні. А також шанс вплинути на ситуацію у конкретному випадку.

Якби я була лялькою, то… Золотою Рибкою.
Тому що на цій роботі я вчуся робити буквально неможливе, пробую змінювати простір і провокую творити чудеса. Мистецтво для мене – це завжди магія. 

У своїй професії найбільше люблю… бачити, як команда людей довкола мене злагоджено створює простір, в якому хочеться бути, творити і з’являється натхнення до подвигів.

Якби у мене була чарівна паличка,… я би стерла із свідомості всіх українців такі вирази як “вони повинні”, “було краще”, “хтось винен”, “я нічого не можу змінити”, “так було завжди”, ” а чому – я?”

Мої роботи у Львівському театрі ляльок: режисура вистави “Веселі ангелята”.

Мої незалежні проекти: Маю кілька режисерських робіт, створених не у Львівському театрі ляльок.
Це документальні драми: “Двадцятилітні”, “Кордон”, лялькові вистави: “Ляльковий вертеп”, “Чому Кіт не з’їв мишу”, “Князь Данило і його блазень Олелько” (за Ю. Винничуком), драматичні вистави: “Приворотне зілля львівського аптекаря Яна Піпес-Поратинського”, “Золота любов”.

Мої нагороди та відзнаки:
“Відзнака кращому менеджеру міждисциплінарних проектів у сфері культури” від управління культури Львівської міської ради у 2020 р.

Фото