На жаль, за даним пошуком немає жодних результатів.

Йде пошук...

Arrow left Колектив
Ірина Остюк
Акторка-ляльковод вищої категорії

Пані Ірина долучилась до театру у 2000-му році і тепер є артистом ляльководом вищої категорії. За її словами – “Лялька – це сокровенно-магічне створіння, яка, оживши в руках актора-ляльковика, творить дива, дарує дітям справжню казку. Лялька більш динамічна, має набагато більше можливостей, ані ж сам актор.”
Ірина Остюк закінчила Львівське державне училище культури і мистецтв і отримала кваліфікацію організатора культурно-дозвіллєвої діяльності, керівника аматорського театрального колективу, викладача театральних дисциплін. Після цього був Рівненський державний гуманітарний університет, де вона вчилась на організатора-педагічно-культурно-дозвіллєвої діяльності. А також навчальні курси по коментуванню динамічних візуальних творів для глядачів з ураженнями вад зору і отримала кваліфікацію”аудіоскрипція візуальних творів”.
За час роботи  у Львівському академічному обласному  театрі ляльок створила наступні ролі:
”Мама для мамонтенятка”- Ведмедик, Мавпочка;
”Зачарована рукавичка” –  Тітка, Мишка, Лисиця;
”Чарівна зернина” – Настя;
”Троє поросят” – Ніф-ніф;
”Пригоди Робокопа”- Мавпочка;
”Маленька фея” – Бабка Сорока;
”Запеклі вороги” – киця Мікі;
”Забавні історії Котика Вуркотика” – котик Вуркотик;
”Мишенятко мицик” – Мицик;
”Ще раз про Червону Шапочку” –  Червона Шапочка, ведуча;
‘Рімтімті” – Курка, Песик, Лисичка;
”Алі-Баба і розбійники” – Фатіма, Служниця;
”Соломяний бичок” – Бичок;
”Коза-Дереза”-Коза-Дереза;
”Івасик-Телесик” – зміючка Оленка;
”По-щучому велінню”- мама, Королева;
”Кіт у чоботях”- Повар;
”Наш веселий колобок”- Колобок;
”Знайдена лялька”- лампа і Земля.
Про свою роботу говорить так  – ” Я люблю всі свої ролі, дорожу кожною з них. Адже кожна роль – це сходинка вперед, якась маленька перемога над собою. Найбільше пишаюся роботами: “Чарівна зернина” – Настя, ”Алі-баба і розбійники” – Фатіма, ”Зачарована рукавичка” – лисичка, звісно ”Коза-Дереза” – Коза Дереза, ”Знайдена лялька” – лампа і земля”.
Життєве кредо нашої акторки звучить так: – “У всьому, що стається потрібно шукати плюси і вони обов’язково знайдуться!”. У 2003-му отримала кращу епізодичну роль Ведмедика і Мавпочки за роботи у виставі “Мама для Мамонтенятка”, а у 2016-му Ірина Остюк здобула “кращу жіночу роль” за роботу Коза-Дереза.

Актриса мріє про гарні ролі, цікаві проекти, про фестивалі, гастролі та дитячу театральну студію на базі театру. Також продовжує займатися тифлокоментуванням вистав для людей із вадами зору.

Фото