Log In

Sign in or sign up before you start browsing. After that you can buy a ticket.

or
Using e-mail
close

Sorry, no results for this search.

Searching ...

Arrow left Team
Валентин Гура
Актор

Освіта: Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру ляльок».

У театр я потрапив… У 2023 році. Якось відчув, що тягне до Львова. Десь всередині мене завжди це місто приємно вібрувало. Саме місто і цей театр надихає до творчості, тому вирішив спробувати)))

Якби я був лялькою, то… Чайничком, який раптом ожив…

У своїй професії найбільше люблю… Імпровізацію! І будь-які непередбачувані моменти, які стаються під час вистави. Коли ти навіть того не усвідомлюючи, дійсно створюєш щось тут і зараз, щось нове, неочікуване навіть для себе, щось ексклюзивне конкретно сьогодні, щось що навряд чи повториш. А також знайомство з кимось. Адже стільки цікавих творчих людей довкола з різними підходами до роботи, стилями, світоглядами… Завжди хочеться дізнатися більше і відкрити для себе щось нове, або з іншої сторони подивитися на старе.

Якби у мене була чарівна паличка… Звісно, сьогодні є тільки одне бажання миру. Якщо зануритися у фантазії, то я б хотів подорожувати світами, вимірами та планетами. Ще було б класно трансформувати своє тіло у будь-які форми. Також корисно було б засинати й прокидатися коли хочеш і при цьому висипатися при будь-яких умовах. А, ну і звісно лазери з очей зайвими не будуть.

Photo